Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Satisfyer 1

fialová
Materiál
plastové

• , zakúpené v FLAGRANTI

Asi som mala prehnané očakávania, ale ani zdaľeka tento produkt nenaplnil moje predstavy. Dovolím si tvrdiť, že je to len "prerastená" vibračná hračka. Cena bola v poriadku (cena sedí s tým čo hračka dokáže, resp. nedokáže), vyhotovenie hračky v poriadku.

• super.obra cena oproti wonanizer
    • zere baterky

Kupoval som to zene,orgazmus 100 percent za 1 min len odporucam.

fialová
Materiál
plastové

SATISFYER 1 je nutnosťou pre modernú ženu. Ide o ďalší typ z radu stimulátorov klitorisu nazvaných SATISFYER. Teraz Vám predstavujeme model, ktorý si Vás získa svojím štíhlym, okrúhlym tvarom a hlavne svojou technológiou, ktorou dokážete stimulovať Váš klitoris. Je jej dnes už známa technológia, ktorá bezdotykovo stimuluje pomocou tlakových vĺn! A vy si tak môžete smelo užívať jeden orgazmus za druhým !!!

So SATISFYEROM 1 budete pripravená na dobrodružstvo kdekoľvek. Vďaka praktickému priestoru pre batérie, môžete zažiť viac potešenia bez ohľadu na čas a miesto. Vodotesnosť tohto jedinečného spoločníka Vašich milostných okamihov Vám dáva možnosť prežiť nezabudnuteľný, erotický zážitok pod vodou.

Jednoducho umiestnite guľatú hlavu na klitoris. Po nájdení ideálnej polohy s pomôckou už nemusíte pohybovať, najlepšie ju udržujte na rovnakom mieste. SATISFYER 1 má 11 úrovní intenzity, naozaj je z čoho vyberať. Po stlačení oválneho tlačidla stimulátor zapnete, ďalším opakovaným stlačením sa intenzita zvýši o jeden stupeň.Pridržaním tlačidla sa stimulátor vypne.

SATISFYER 1 je vyrobený z hypoalergénneho silikónu, úplne bezpečného pre telo. Po použití stimulátor umyte teplou mydlovou vodou a ošetrite dezinfekciou určenú pre erotické pomôcky. Skladujte oddelene od ostatných hračiek.

Prečo si vybrať SATISFYER 1: revolučný stimulátor - bezkontaktná stimulácia klitorisu stimulácia pomocou tlakových vĺn ponúka 11 úrovní intenzity tichý chod krásny purpurový dizajn vodotesné prevedenie pre ešte viac zábavy pod vodou ľahké ošetrovanie, pomocou vody a antibakteriálneho mydla

Parametre:

• Farba: fialová (purpurová)
  • Materiál: silikón, ABS plast
  • Pozn .: nepoužívajte produkt k stimulácii dlhšie ako 15 min

1zákazník odporúča produkt

• super.obra cena oproti wonanizer
    • zere baterky

Kupoval som to zene,orgazmus 100 percent za 1 min len odporucam.